Vodička šoférovala totálne ožratá. Namerali jej až dve promile

Polícia na Pezinskej ulici v Senci zadržala vo štvrtok (8. 2.) pred polnocou 34-ročnú ženu, ktorá jazdila pod vplyvom alkoholu. Namerali jej dve promile.

ilustračné foto: pixabay

⇒ 9. február 2024 – 14:00

Informuje o tom polícia. Podľa doterajších informácií mala počas prejazdu Svätoplukovou ulicou vyjsť ľavou časťou auta na ostrovček, na ktorom poškodila dopravné značenie.

V jazde pokračovala cez kruhový objazd, pri výjazde z ktorého vyšla mimo cesty a narazila do železného zábradlia. „Ani predošlé dva nárazy ju nemali odradiť v jazde. Napokon však zostala stáť približne po sto metroch od posledného nárazu, pričom opäť mimo cesty, odkiaľ sa snažila odísť,“ približuje polícia.

Ženu obmedzili na osobnej slobode a bolo voči nej vznesené obvinenie z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Skončila v cele policajného zaistenia. Polícia opätovne upozorňuje vodičov, aby počas šoférovania nepožívali alkohol, rovnako aby nešoférovali po požití alkoholu. Pripomína, že jazdou pod vplyvom alkoholu ohrozujú svoj život a životy ostatných účastníkov cestnej premávky.

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné:

Môže sa Vám ešte páčiť...