VIDEO: Plaziaci zlodej sa skrýval pred policajtami. Nepomohlo mu to

Zadržaním priamo na mieste činu sa skončila zločinecká kariéra 21-ročného Bratislavčana. Toho zadržala privolaná hliadka Policajného zboru, ktorá bola vyslaná k prevereniu oznámenia o vlámaní do priestorov jednej z reštaurácií na Jiráskovej ulici v Petržalke.

FOTO: polícia

Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania sa páchateľ do priestorov reštaurácie mal dostať poškodením a následným poškodením strešného okna. V jej vnútorných priestoroch sa následne spustil alarm, čím nedošlo k dokonaniu trestného činu.

Muž sa pred policajnou hliadkou následne schoval v priestoroch stola na prípravu jedla v kuchyni predmetnej reštaurácie, kde ho hliadka následne zadržala a eskortovala na príslušné policajné oddelenie. Škoda, ktorú páchateľ spôsobil bola vyčíslená na 800 eur.

Následne bolo zistené, že takéhoto skutku sa muž v období posledných 24 mesiacov už dopustil a bol zo strany okresného súdu v Bratislave za takýto čin aj odsúdený. Zo strany povereného príslušníka Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V bolo v tejto súvislosti vznesené obvinenie z trestného činu krádeže spáchaného v štádiu pokusu v súbehu s trestným činom poškodzovania cudzej veci 21-ročnému Miroslavovi Č. z Bratislavy. ⛓ Po vykonaní potrebných úkonov bol umiestnený v cele policajného zaistenia. Vec sa realizuje v tzv. „super rýchlom“ konaní.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.