18. júna 2024

VIDEO: Plaziaci zlodej sa skrýval pred policajtami. Nepomohlo mu to

FOTO: polícia

Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania sa páchateľ do priestorov reštaurácie mal dostať poškodením a následným poškodením strešného okna. V jej vnútorných priestoroch sa následne spustil alarm, čím nedošlo k dokonaniu trestného činu.

Muž sa pred policajnou hliadkou následne schoval v priestoroch stola na prípravu jedla v kuchyni predmetnej reštaurácie, kde ho hliadka následne zadržala a eskortovala na príslušné policajné oddelenie. Škoda, ktorú páchateľ spôsobil bola vyčíslená na 800 eur.

Následne bolo zistené, že takéhoto skutku sa muž v období posledných 24 mesiacov už dopustil a bol zo strany okresného súdu v Bratislave za takýto čin aj odsúdený. Zo strany povereného príslušníka Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V bolo v tejto súvislosti vznesené obvinenie z trestného činu krádeže spáchaného v štádiu pokusu v súbehu s trestným činom poškodzovania cudzej veci 21-ročnému Miroslavovi Č. z Bratislavy. ⛓ Po vykonaní potrebných úkonov bol umiestnený v cele policajného zaistenia. Vec sa realizuje v tzv. „super rýchlom“ konaní.

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné: