25. mája 2024

VIDEO: Nafetovaný muž sa rútil Bratislavou v protismere na ukradnutej motorke

0

Slušným motorkárom veru tento muž nerobí dobre meno a reklamu. Muž na odcudzenom motocykli unikal policajnej hliadke ulicami Bratislavy rýchlosťou viac ako 160 kilometrov za hodinu.

Lekárske vyšetrenie zároveň potvrdilo prítomnosť drog v jeho organizme. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Policajná hliadka spozorovala dva motocykle idúce vedľa seba v pondelok (28. 8.) krátko pred 1.30 h na Kazanskej ulici. „Jeden z motocyklov nemal namontované tabuľky s evidenčným číslom vozidla. Keďže sa vodič v tomto prípade dopustil priestupku, rozhodli sa ho zákonným spôsobom za využitia výstražného svetelného zvukového znamenia zastaviť,“ priblížil hovorca. Obaja motocyklisti však prudko zrýchlili a hliadke začali unikať vo vysokej rýchlosti.

 

Motorkári majú na sociálnych sieťach svoje skupiny, kde prinášajú zaujímavé a pozitívne informácie. Okrem toho zverejňujú svoje fotografie zo svojej jazdy, avšak vždy v norme a nikdy neporušujú dopravné predpisy a zákony. Spravodajský portál KRIMI správy pravidelne sleduje tieto ich skupiny a musíme poznamenať, že naozaj sú tam ľudia, ktorým motorka nie je len vozidlom, ale hlavne láskou svojho života.

Takýto ľudia, ktorí ukradnú motorku, sfetujú sa, prípadne sú pod vplyvom alkoholu, nemajú čo robiť na cestách. Všetkým motorkárom držíme palce.

Máte pre nás TIP?
Kontakt na redakciu:

redakcia@krimi-spravy.sk

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *