22. júna 2024

Večerný futbalový zápas. Na toto sa pripravte

V súvislosti s večerným futbalovým zápasom upozorňujú policajti na dopravné obmedzenia v okolí štadióna.

Ako informuje bratislavská krajská polícia, zápas medzi reprezentáciami Slovenska a Portugalska sa uskutoční dnes o 20:45 na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave.

Obmedzenia v cestnej premávke sa budú týkať najmä Bajkalskej ulice od križovatky s Vajnorskou v úseku po Trnavskú cestu, Príkopovej ulice, Tegelhoffa a Kalinčiankovej.

Mestská polícia (MsP) Bratislava uvádza, že napriek tomu, že zápas medzi Slovenskom a Portugalskom nie je klasifikovaný ako rizikový, očakávajú mimoriadne vysokú účasť fanúšikov.

„Národný futbalový štadión večer obsadí viac ako 22-tisíc priaznivcov futbalu,“ konštatuje MsP s tým, že z uvedeného dôvodu výrazne posilňujú hliadky v teréne. Fanúšikom, ktorí sa chystajú na zápas, odporúčajú, aby sa vyhli parkovaniu v blízkosti štadióna, ideálne využili mestskú hromadnú dopravu.

„Vzhľadom na celodenné obmedzenia na ulici Viktora Tegelhoffa je z tejto strany uzatvorený vstup na detské ihrisko,“ konštatuje MsP s tým, že vstup od Vajnorskej ulice zostane otvorený.

Predovšetkým v podvečerných hodinách radia motoristom, aby sa vyhli lokalite Tehelného poľa a využili alternatívne trasy. Zároveň vyzývajú k rešpektovaniu pokynov štátnej polície. „Ak sa stanete svedkom porušovania verejného poriadku alebo páchania protiprávneho konania, zavolajte na linku 159, prípade oslovte niektorú z našich hliadok priamo v teréne,“ dodáva MsP.

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *