VAŠE TIPY: Mladíka mal policajt napadnúť a spôsobiť mu zranenie

Do redakcie nám prišiel email aj s fotografiou od čitateľa ako tip. Preto sme sa rozhodli, že celý príspevok zverejníme bez redakčnej úpravy.

15.1. 2024 – 16:55

Dnes, v popoludňajších hodinách ma zastavila hliadka PMJ na novom policajnom aute zn. EL 888 (zvyšok ŠPZ si nepamätám). Zobrali ma na odbery, pričom tvrdili,že ide o náhodnú kontrolu. Samozrejme som to považoval za účelové tvrdenie, lebo náhodne môžu kontrolova napr. stav autolekárničky, čo som aj hneď príslušníkovi bez strachu povedal. Toto vyhodnotil ako citujem: „…bol si drzí“, a tak ma jeden z príslušníkov PMJ fyzicky napadol dnu v aute (asi to majú ako postup v príručkách ako reagovať pri bežnej nahodnej kontrole), v ktorom navyše ostali nie malé stopy mojej krvy.

Ďalej mi zadržali osvedčenie o evidencii + tabuľky s EVČ. !!Toto by mal vidieť každý!! Pridávam video- vraj ŠPZ zadržané za ostré hrany. Z videa, na ktorom je vozidlo osobne nevidím žiadne ostré hrany o ktorých hovorí. Príslušník PMJ sa takouto cestou rozhodol odôvodniť si tento svoj úkon, ktorý urobil nie na zakláde reálneho stavu!!!

Chcem vidieť ako toto idete utajiť. Hanba policajnému zboru! Policajná brutalita a neadekvátne zásahy príslušníkov sú čoraz častejšie a mali by byť potrestané. Dopĺňam čísla odznakov pánov policajtov PMJ: 315981 a 317051. Dúfam; že ste spokojný samy so sebou lebo takto má vyzerať to POMÁHAŤ A CHRÁNIŤ.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.