14. júla 2024

VAŠE TIPY: Mladíka mal policajt napadnúť a spôsobiť mu zranenie

15.1. 2024 – 16:55

Dnes, v popoludňajších hodinách ma zastavila hliadka PMJ na novom policajnom aute zn. EL 888 (zvyšok ŠPZ si nepamätám). Zobrali ma na odbery, pričom tvrdili,že ide o náhodnú kontrolu. Samozrejme som to považoval za účelové tvrdenie, lebo náhodne môžu kontrolova napr. stav autolekárničky, čo som aj hneď príslušníkovi bez strachu povedal. Toto vyhodnotil ako citujem: „…bol si drzí“, a tak ma jeden z príslušníkov PMJ fyzicky napadol dnu v aute (asi to majú ako postup v príručkách ako reagovať pri bežnej nahodnej kontrole), v ktorom navyše ostali nie malé stopy mojej krvy.

Ďalej mi zadržali osvedčenie o evidencii + tabuľky s EVČ. !!Toto by mal vidieť každý!! Pridávam video- vraj ŠPZ zadržané za ostré hrany. Z videa, na ktorom je vozidlo osobne nevidím žiadne ostré hrany o ktorých hovorí. Príslušník PMJ sa takouto cestou rozhodol odôvodniť si tento svoj úkon, ktorý urobil nie na zakláde reálneho stavu!!!

Chcem vidieť ako toto idete utajiť. Hanba policajnému zboru! Policajná brutalita a neadekvátne zásahy príslušníkov sú čoraz častejšie a mali by byť potrestané. Dopĺňam čísla odznakov pánov policajtov PMJ: 315981 a 317051. Dúfam; že ste spokojný samy so sebou lebo takto má vyzerať to POMÁHAŤ A CHRÁNIŤ.

Pridajte sa k nám na Facebook! Pridajte sa k nám na Facebook!

KVÍZ: Ste skúsený vodič alebo skúsená vodička?

Ruku na srdce, myslíte si, že ste skúsený vodič? V našom kvíze sa spolu totiž pozrieme na teoretické otázky, ktoré by ste si mali pamätať z autoškoly. Sme zvedaví, ako sa s nimi popasujete. Schválne, či by ste vodičský preukaz dostali aj dnes!

1 / 10

  1. Vodič je definovaný ako osoba, ktorá

2 / 10

  1. Ak sa premávka vo vyhradenom jazdnom pruhu riadi osobitnými svetelnými signálmi,

3 / 10

  1. Krajnicou sa rozumie

4 / 10

  1. Vodič nesmie pri cúvaní

5 / 10

  1. Povinnou výbavou motorového vozidla kategórie M a N je

6 / 10

  1. Predné svetlomety do hmly a zadné svietidlá do hmly vodič smie použiť

7 / 10

  1. Vodič nesmie zastaviť a stáť

 

8 / 10

  1. Ak je nesúlad medzi zvislými dopravnými značkami a vodorovnými dopravnými značkami, tak

9 / 10

  1. Križovatkou s riadenou premávkou sa rozumie

10 / 10

  1. Vodič motorového vozidla nesmie predchádzať iné motorové vozidlo na diaľnici,

Vyhodnocujem váš kvíz. Čakajte prosím.

The average score is 48%

0%

[visual-link-preview encoded=“eyJ0eXBlIjoiZXh0ZXJuYWwiLCJwb3N0IjowLCJwb3N0X2xhYmVsIjoiIiwidXJsIjoiIiwiaW1hZ2VfaWQiOjAsImltYWdlX3VybCI6IiIsInRpdGxlIjoiTcOhdGUgcHJlIG7DoXMgdGlwPyBQb8WhbGl0ZSBuw6FtIGhvIG5hOiByZWRha2NpYUBrcmltaS1zcHJhdnkuc2siLCJzdW1tYXJ5IjoiIiwidGVtcGxhdGUiOiJ1c2VfZGVmYXVsdF9mcm9tX3NldHRpbmdzIn0=“]

Máte tip na článok?
NAPÍŠTE NÁM:

redakcia@krimi-spravy.sk

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné: