V Žiline natáčali krimi seriál. Všetko sa odohrávalo na Mestskom úrade

Filmový štáb obsadil Mestský úrad v Žiline. FOTO: Mesto Žilina

Mesto pod Dubňom sa stalo terčom českých filmárov. Vo svojich seriáloch sa totiž rozhodli natočiť scény priamo na Mestskom úrade v Žiline.

Do Žiliny nedávno zavítali filmári z Českej televízie. Na Mestskom úrade nakrúcali pár scén do dramatického kriminálneho seriálu Stíny v mlze. Zábery si diváci budú môcť pozrieť v 11. časti druhej série seriálu, ktorá by sa mala vysielať na jar budúceho roka.

Filmári nakrúcali na Mestskom úrade v Žiline niekoľko hodín. Išlo o scény, v ktorých sa vyšetrovatelia seriálu Stíny v mlze stretávajú s miestnymi politikmi.

Na nakrúcanie sa použilo niekoľko miestností na úrade, vrátane exteriéru budovy mestského úradu. Seriál Stíny v mlze je o skupine vyšetrovateľov, ktorí sa snažia vyriešiť záhadné vraždy v Prahe. Seriál mal premiéru v roku 2019 a dosiahol veľký úspech u divákov. Druhá séria seriálu sa začala nakrúcať v lete tohto roku a mala by sa na obrazovkách objaviť na budúci rok.

Nakrúcanie seriálu Stíny v mlze v Žiline je pozitívnou správou pre mesto. Nakrúcanie filmov a seriálov v regióne pomáha propagovať mesto a región a prináša doň financie.

Hlavné postavy seriálu: Petra Špalková, Jiří Vyorálek, Petr Panzenberger a David Viktora.

HLASUJTE: Páči sa vám tento článok?

View Results

Loading ... Loading ...

Môže sa Vám ešte páčiť...

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.