Tragická nehoda. Neosvetleného muža bez reflexných prvkov zrazilo v tme auto


V piatok (13.10.) večer došlo medzi mestom Veľký Meder a obcou Kľúčovec k tragickej nehode.


Muža (†74), ktorý popri pravej strane cesty tlačil bicykel, zrazilo auto. Muž utrpel vážne zranenia, ktorým na mieste podľahol.

Polícia informuje, že mal na sebe v čase zrážky tmavé oblečenie, nemal osvetlenie a nijaké reflexné prvky. Cez úsek prechádzal 54-ročný vodič a z doposiaľ nezistených príčin prišlo k zrážke.

Dychová skúška u vodiča auta alkohol nepotvrdila. To, či bol chodec pod vplyvom alkoholu, bude predmetom znaleckého skúmania. Podobne bude polícia naďalej vyšetrovať presné príčiny a ďalšie okolnosti nehody. Úsek bol z dôvodu dokumentovania nehody neprejazdný 4 hodiny.

[symple_news unique_id=““ post_type=“post“ header=“MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ“ taxonomy=““ term_slug=““ count=“1″ order=“DESC“ orderby=“date“ excerpt_length=“30″ read_more=“false“]

„Upozorňujeme, že za zníženej viditeľnosti mimo obce musia mať chodci idúci po ceste na sebe umiestnené reflexné prvky alebo oblečený reflexný odev. Vodiči áut totiž väčšinou nedokážu chodcov v tmavom oblečení za tmy a zníženej viditeľnosti zaregistrovať dostatočne včas na to, aby mohli správne zareagovať,“ apeluje polícia na chodcov.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.