25. mája 2024

TRAGÉDIA: Mama sa už domov nevráti, zrazil ju vlak

ČADCA – Včerajšia zrážka vlaku a motocykla na priecestí skončila tragicky. Vyžiadala si život 55-ročnej ženy, ktorá zraneniam na mieste podľahla. 

K tragickej nehode došlo vo štvrtok 6. júla krátko popoludní na železničnom priecestí v katastri obce Raková, okres Čadca. “Vo štvrtok o 12:49 prišlo počas jazdy vlaku na trase Turzovka – Makov na priecestí v obci Raková k nárazu motocykla do ľavej bočnej strany vlaku v smere jazdy vlaku,” uviedla hovorkyňa ŽSR Ria Feik Achbergerová.

Žiaľ, vodička utrpela zranenia, ktorým na mieste podľahla. “Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že 55-ročná žena viedla elektrický motocykel. Následne z doposiaľ presne nezistených príčin s elektrickým motocyklom vošla na nechránené železničné priecestie, kde došlo k zrážke s prechádzajúcim vlakom, ktorý smeroval do mesta Čadca,” priblížila okolnosti nehody žilinská polícia.

Polícia dodala, že alkohol u 49-ročného rušňovodiča vykonanou dychovou skúškou zistený nebol. U nebohej ženy bude vykonaná pitva. Ďalšie okolnosti a príčiny tragickej dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania.

Máte pre nás TIP?
Kontakt na redakciu:

redakcia@krimi-spravy.sk

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné: