14. júla 2024

STRAŠNÉ. Mladého slovenského herca obťažoval jeho kolega

Herec Oliver Oswald zo seriálu Oteckovia.


Oliver Oswald, mladý herec z markizackého seriálu Oteckovia, v podcaste SNAMI Oskara Baramiho prehovoril o tom, ako ho v mladom veku obťažoval známy Slovák.


Podľa Oswalda ho muž, ktorý mal v tom čase okolo 55 rokov, zobral po akcii domov a začal mu dávať neslušné návrhy. Oswald mal vtedy len 14 rokov. „Chodil som na takéto akcie, kde boli herci, speváci, moderátori a tak ďalej. Jeden známy muž, vtedy mal možno nejakých 55 rokov, mi povedal, že ma hodí domov,“ vraví v rozhovore Oliver. „Dobre, tak som volal rodičom, že zoberie ma ten a ten domov, oni súhlasili, pretože celý život ma brávali kolegovia z brandže domov. Sedeli sme v tom aute a začal sa ma pýtať nejaké otázky a nenapadlo by mi, že čo vlastne ten i*iot chce robiť. Fuj, aké to je odporné, keď o tom rozprávam,“ hovorí s nechuťou v hlase mladý herec, ktorý by najradšej na ten deň zabudol.

Rozhodol sa identitu muža neprezradiť. Obáva sa totiž, že by to mohlo poškodiť jeho kariéru. „On ma zobral k sebe domov, že si potrebuje ísť po niečo do bytu. Vyšli sme hore a začal mi hovoriť, že on má priateľa a že sú v poho… fuj, normálne mi je na vracanie, keď o tom hovorím. Že on je vlastne v pohode s tým, keď spoločne sa budú s niekým mojkať pri filme. Ja stojím v tých dverách, ten 14-ročný chalan, a počúvam tieto veci,“ objasňuje celú situáciu herec.

Máte tip na článok?
NAPÍŠTE NÁM:

redakcia@krimi-spravy.sk

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné: