14. júla 2024

Školáčka Saška skončila doráňana a jej psík mŕtvy. Chlap iba mávol rukou a ušiel

FOTO: polícia

UTOROK – 19:45

Jej otec sa obracia na verejnosťou s prosbou o pomoc. Hľadá majiteľa psa, ktorý zrejme utiekol na čiernom aute.

O krvavom incidente, ku ktorému došlo v pondelok (30.1) po 17:00 h v Pezinku, prehovoril otec dievčaťa. “Pri potravinách Kraj na (sídlisku) Muškát napadol veľký pes nášho Yorka a pokúsal dcéru. Náš pes kvôli tomu umrel a ten dotyčný odišiel v aute preč,” priblížil otec Martin, ktorý vyzýva majiteľa psa, aby sa sám ozval. “Arogantne ste odišiel. Radím sa ozvať,” poslal mu odkaz.
Podľa slov jeho dcéry išlo o veľkého, hnedo-bielo-šedého psa, ktorý mal odísť s majiteľom na čiernom aute. Presnejšie určiť rasu či značku aute však nedokáže. Na sociálnej sieti prosí prípadných svedkov, aby sa mu ozvali, poskytli záznam z kamery v aute. “Malá bola a je v šoku. Hlavne prišla o svojho parťáka. Možno ani nepatril ten pes k tomu autu, možno to bola náhoda a len sa tam spoza auta objavil. Musíte chápať 14-ročné dievča, ktoré bránilo svojho miláčika,” uviedol.
Kvôli pohryzeniu museli dievča ošetriť na pohotovosti a následne na infekčnom oddelení v Bratislave, kde ju postupne čaká 5 injekcií. Ako dodal, na polícii podá trestné oznámenie “Určite to nenecháme tak,” poznamenal.

Ďalšie okolnosti priblížila mama druhého dievčaťa, ktoré bolo na mieste nešťastia. “Ako matka Saškinej kamarátky, s ktorou venčila svojho psíka, žiadam dotyčného, aby vo vlastnom záujme prebral na seba trestnoprávnu zodpovednosť, a aby za svoje arogantne a neľudské správanie vydoloval zo seba zvyšky charakteru a prihlásil sa na polícii,” vyzvala muža Marika, mama Hanky.

“Má za sebou zranené, straumatizovane, dohryzené dievčatko, zabitého milovaného psíka (ktorý, snažiac sa zachrániť, vbehol pod kolesá iného auta) a ďalšie zúfalé dieťa,” podotkla. “Pán vraj mávol rukou, že sorry, tak už sa stalo, a odfrčal preč,” dodala.

Pridajte sa k nám na Facebook! Pridajte sa k nám na Facebook!

KVÍZ: Ste skúsený vodič alebo skúsená vodička?

Ruku na srdce, myslíte si, že ste skúsený vodič? V našom kvíze sa spolu totiž pozrieme na teoretické otázky, ktoré by ste si mali pamätať z autoškoly. Sme zvedaví, ako sa s nimi popasujete. Schválne, či by ste vodičský preukaz dostali aj dnes!

1 / 10

  1. Vodič je definovaný ako osoba, ktorá

2 / 10

  1. Ak sa premávka vo vyhradenom jazdnom pruhu riadi osobitnými svetelnými signálmi,

3 / 10

  1. Krajnicou sa rozumie

4 / 10

  1. Vodič nesmie pri cúvaní

5 / 10

  1. Povinnou výbavou motorového vozidla kategórie M a N je

6 / 10

  1. Predné svetlomety do hmly a zadné svietidlá do hmly vodič smie použiť

7 / 10

  1. Vodič nesmie zastaviť a stáť

 

8 / 10

  1. Ak je nesúlad medzi zvislými dopravnými značkami a vodorovnými dopravnými značkami, tak

9 / 10

  1. Križovatkou s riadenou premávkou sa rozumie

10 / 10

  1. Vodič motorového vozidla nesmie predchádzať iné motorové vozidlo na diaľnici,

Vyhodnocujem váš kvíz. Čakajte prosím.

The average score is 48%

0%

Máte tip na článok?
NAPÍŠTE NÁM:

redakcia@krimi-spravy.sk

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné: