25. mája 2024

Sexuálne zneužili len 4-ročnú Nikolku?! Odporné detaily

0
ilustračné foto

ilustračné foto, archív

Aký zvrhlík by sa dopustil takéhoto činu?! Mamička Nikola (24) z Čaklova (okr. Vranov nad Topľou) tvrdí, že jej milovanú dcérku Nikolku (4) pohlavne zneužil mladík (16) zo susedstva.

Pri nechutnom akte mal použiť dokonca aj skrutkovač! Prípadom sa zaoberá polícia. Zvrhlosti sa mali odohrávať pred dvoma týždňami. „Nikolka v jedno nedeľňajšie popoludnie veľmi plakala. Keď som sa jej pýtala, čo sa stalo, povedala mi detaily. Tvrdila, že v jednom z domov ju mladík priviazal k posteli a potom ju začal zneužívať. Videla som, že má poranenia. Zavolali sme políciu aj záchranku. Po vyšetrení lekár potvrdil, že k zneužitiu došlo,“ hovorí zdesená mamička, ktorá si nevie vysvetliť, čo sa stalo.

„O mladíka som sa občas starala, kupovala som mu aj kadejaké veci, lebo jeho matka odišla do Čiech. Nikdy sa nič podobné nestalo, ani by mi v živote nenapadlo, že by sa mohlo stať. Dovtedy sme spolu vychádzali veľmi dobre,“ podotkla zničená Nikola. Jej slová potvrdzuje i Nikolkina babička Anna (49).

„Naša maličká by si nič podobné nevymyslela. Načo by to robila. Verím jej na 100 percent. Povedala také detaily, ktoré by nemala odkiaľ vedieť,“ podotkla Anna. Mladík v piatok dopoludnia nebol v škole ani doma. Jeho dedko ho bráni. „Bol vypovedať na polícii. Tam, ale aj mne povedal, že nič také neurobil,“ uviedol blízky príbuzný tínedžera, ktorého neobvinili, i keď polícia zbiera dôkazy.

„V tejto veci sa vykonávajú procesné úkony. Bližšie informácie zatiaľ nebudeme poskytovať,“ uzavrela policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.

Máte pre nás TIP?
Kontakt na redakciu:

redakcia@krimi-spravy.sk

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *