11. júla 2024

Rýchly autoservis. Vaše auto vám pripravia na dovolenku

FOTO: autoservis City Žilina

Hľadáte spoľahlivý autoservis v Žiline, ktorý sa o vaše auto postará s maximálnou starostlivosťou? Autoservis City Žilina je tu pre vás!


Autoservis City sa nachádza na Štefánikovej ulici a ponúka širokú škálu služieb pre osobné, úžitkové aj nákladné vozidlá. „Náš tím skúsených mechanikov vám poskytne odbornú pomoc s akýmkoľvek problémom s vaším autom,“ hovorí majiteľ servisu Marián Tippl.

Prečo si vybrať Autoservis City?

 • Dlhodobé skúsenosti a pravidelné vzdelávanie: Naši mechanici disponujú dlhoročnými skúsenosťami v odbore a pravidelne sa zúčastňujú školení, aby boli oboznámení s najnovšími technológiami a postupmi.
 • Kvalitné náhradné diely: Pri opravách používame výhradne kvalitné náhradné diely, vrátane originálnych dielov a dielov spĺňajúcich podmienky blokovej výnimky.
 • Široká ponuka služieb: Ponúkame komplexnú diagnostiku vozidiel, generálky motorov nákladných vozidiel, plnenie klimatizácií, pneuservis, technické a emisné kontroly (TK, EK) a mnoho ďalších.
 • Moderné vybavenie a priestranné dielne: Vďaka modernému vybaveniu a priestranným dielňam dokážeme rýchlo a efektívne riešiť aj náročné opravy.
 • Rýchle vybavenie: Disponujeme štyrmi zdvíhakmi, vďaka čomu vieme vybaviť bežné zákazky v krátkom čase.
 • Odťahová služba: Spolupracujeme s odťahovou službou a vieme zabezpečiť prevoz nepojazdného auta priamo k nám.
 • Poistné udalosti: V prípade poistnej udalosti vám pomôžeme s vybavením všetkých potrebných formalít, vrátane hlásenia poistnej udalosti a zabezpečenia náhradného vozidla.
 • Otvorené aj v sobotu: Servis je pre vaše pohodlie otvorený aj v sobotňajšie dopoludnie.
 • Sociálne siete: Sledujte nás na sociálnych sieťach, kde sa dozviete viac o našich službách a môžete si pozrieť fotografie z dielne.

Neváhajte nás kontaktovať a presvedčte sa sami o našej kvalite a spoľahlivosti! V Autoservise City Žilina na ulici Milana Rastislava Štefánika v Žiline sme hrdí na naše špičkové služby údržby a opráv automobilov. S naším tímom vysoko kvalifikovaných technikov sa vaše vozidlo bude bezproblémovo a bezpečne pohybovať po cestách.

KONTAKT:

M. R. Štefánika 3560/109,
Žilina 010 01

 • +421 951 626 661
 • +421 911 137 837
 • info@autoserviscity.com

Čo hovoria na autoservis City Žilina klienti?

 • Profesionálny a ústretový prístup: Oceňujem veľkú ochotu a profesionalitu mechanikov, ktorí mi vždy radi poradia a pomôžu. Prístup majiteľa je na profesionálnej a hlavne ľudskej úrovni, 32-ročný Peter zo Žiliny.
 • Kvalitná práca: Chválim kvalitnú prácu a odbornosť mechanikov. Oceňujem, že sa servis snaží o čo najrýchlejšie a najefektívnejšie riešenie problémov, 28-ročný Ján z Považskej Bystrice.
 • Férové ceny: Hodnotím ceny servisu ako férové a transparentné. Za opravu pýtajú toľko, koľko treba. V iných autoservisoch som platil takmer dvojnásobok viac, 40-ročný Milan zo Žiliny.
 • Moderné vybavenie: Servis disponuje moderným vybavením, vďaka čomu dokážu mechanici opraviť aj náročnejšie poruchy. Mal som možnosť byť priamo pri oprave. Dokonca mi spravili kávu a príjemné posedenie. Už len autoservis City Žilina, 47-ročný Pavol z Kysuckého Nového Mesta.
 • Rýchle vybavenie: Oceňujem veľmi rýchle vybavenie zákaziek a to, že sa servis snaží o minimalizovanie prestojov vozidla. Toto veľmi chválim a oceňujem, 25-ročná Monika zo Žiliny.
 • Príjemné prostredie: V niektorých servisoch je špina a neporiadok. V autoservise City Žilina je prostredie servisu čisté a príjemné. Zo zeme sa dá dokonca aj jesť. Nemyslím to doslovne, ale čistota pol života a to si servis drží,“ 70-ročná Anna zo Žiliny.

Pridajte sa k nám na Facebook! Pridajte sa k nám na Facebook!

KVÍZ: Ste skúsený vodič alebo skúsená vodička?

Ruku na srdce, myslíte si, že ste skúsený vodič? V našom kvíze sa spolu totiž pozrieme na teoretické otázky, ktoré by ste si mali pamätať z autoškoly. Sme zvedaví, ako sa s nimi popasujete. Schválne, či by ste vodičský preukaz dostali aj dnes!

1 / 10

 1. Vodič je definovaný ako osoba, ktorá

2 / 10

 1. Ak sa premávka vo vyhradenom jazdnom pruhu riadi osobitnými svetelnými signálmi,

3 / 10

 1. Krajnicou sa rozumie

4 / 10

 1. Vodič nesmie pri cúvaní

5 / 10

 1. Povinnou výbavou motorového vozidla kategórie M a N je

6 / 10

 1. Predné svetlomety do hmly a zadné svietidlá do hmly vodič smie použiť

7 / 10

 1. Vodič nesmie zastaviť a stáť

 

8 / 10

 1. Ak je nesúlad medzi zvislými dopravnými značkami a vodorovnými dopravnými značkami, tak

9 / 10

 1. Križovatkou s riadenou premávkou sa rozumie

10 / 10

 1. Vodič motorového vozidla nesmie predchádzať iné motorové vozidlo na diaľnici,

Vyhodnocujem váš kvíz. Čakajte prosím.

The average score is 46%

0%

Máte tip na článok?
NAPÍŠTE NÁM:

redakcia@krimi-spravy.sk

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *