Rodinná tragédia: Zomrela matka a jej ročné dieťa

ilustračné foto: polícia

Rodinná tragédia v obci Veľký Lom v okrese Veľký Krtíš. Zomrela matka aj jej ročné dieťa. Matka mala dievčatko udusiť, potom si sama siahla na život.


Obesila sa v stodole vedľa rodinného domu, kde na jar spáchal samovraždu aj jej druh.

Viktória sa údajne nevedela zmieriť so smrťou svojej milovanej osoby, svojho druha Radoslava. Dokazujú to aj jej príspevky na sociálnej sieti. Vyznávala mu lásku a písala o tom, ako jej a dcérke Emmke chýba.

V poslednom čase písala aj záhadné statusy. Upozorňovala na to, že si niečo také spraví, informovala televízia Markíza.

„Vieš, ako sa spieva tá pesnička ešte 22 dní, ktorú si zvykol spomínať… Áno, dní, ale počet si nechám pre seba…ale nebude to už dlho…tik tak,“ napísala Viktória v stredu (1. 11.) večer.

„Ja som vyšiel vonku z bytovky a videl som už policajtov, sanitky tu. Už mi dotyční z dediny vraveli, čo sa stalo. Asi sa ona obesila a dcérke dáky sáčok na hlavu natiahla. Mám to len z počutia, že aj ona dáke lieky brala,“ uviedol pre televíziu svedok z dediny, ktorou otriasla tragédia.

​Podľa miestnych to nebola konfliktná rodina. Reportáž spracovala redaktorka Martina Kašiarová, ktorá je dlhoročnou novinárkou a snaží sa ku každému prípadu pristupovať citlivo.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.