18. júna 2024

Priateľku napadol a zbil. Chcel ju zabiť


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/a/a/aa1cd760-d9fe-4e8a-acef-8f1a2e4521a9/krimi-spravy.sk/web/wp-content/plugins/visual-link-preview/includes/public/class-vlp-link.php on line 176

Okrem fyzických útokov jej aj kontroloval mobilný telefón. Potom ako poškodená nabrala odvahu a voči nej smerujúce útoky zo strany priateľa oznámila na Obvodnom oddelení PZ v Myjave, došlo v súčinnosti s Obvodným oddelení PZ v Novom Meste nad Váhom a Brezovou pod Bralom k jeho vypátraniu a zadržaniu.

Páchateľ opakovanými fyzickými napadnutiami žene spôsobil viaceré zranenia, a to pomliaždenie nosa, ucha, pleca a ramena, ktoré si vyžiadali jednorazové ošetrenie.

Poškodenej sa mal vyhrážať so slovami, že ju zabije alebo že skončí na vozíku. Správanie páchateľa vzbudilo u poškodenej dôvodnú obavu o jej život a zdravie. Poverený príslušník PZ Obvodného oddelenia PZ Myjava vzniesol obvinenie 45- ročnému mužovi z prečinu Nebezpečné vyhrážanie a zároveň po vykonaní procesných úkonov spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby. V prípade dokázania viny hrozí obvinenému v zmysle zákona trest odňatia slobody na 6 mesiacov až 3 roky.

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné: