22. júna 2024

Polícia vypátrala sedem osôb, našla i ženu spiacu s dieťaťom v odpadkoch

ilustračné foto: polícia

Celkovo sedem hľadaných osôb sa podarilo polícii vypátrať počas štvrtkovej (31. 8.) akcie na území Bratislavského kraja.

Išlo o osoby, ktoré sa nachádzali v pátraní ako hľadané osoby, nezvestné osoby, osoby, na ktoré bol vydaný príkaz na zatknutie, nenastúpili do výkonu trestu odňatia slobody alebo polícia pátrala po ich pobyte. Informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Cieľom celokrajskej akcie bolo pátranie po osobách a veciach pochádzajúcich z trestnej činnosti. Policajti sa zamerali najmä na kontrolu miest, na ktorých sa zdržujú osoby bez domova. Išlo napríklad o okolie hlavnej železničnej stanice v Bratislave či okolie Stavbárskej ulice a objektu s názvom Pentagon.

Polícia skontrolovala celkovo 340 osôb. Okrem vypátraných osôb bolo predvedených aj 27 migrantov. Pri kontrole opustenej budovy na Žabotovej ulici našla ženu spiacu s ročným dieťaťom v odpadkoch, skončili v starostlivosti úradu práce, sociálnych vecí a rodiny. Jedna osoba počas akcie vydala policajtom dobrovoľne plastové vrecko s obsahom neznámej kryštalickej látky, o ktorej sa vyjadrila, že je to pervitín. Do akcie bolo zapojených niekoľko desiatok policajtov.

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné:

2 thoughts on “Polícia vypátrala sedem osôb, našla i ženu spiacu s dieťaťom v odpadkoch

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *