22. júna 2024

Policajti v Jasnej. Namiesto lyžovania dávali pozor na bezpečnosť

FOTO: polícia

16:05

Počas týchto dní sa na bezproblémovom zabezpečení medzinárodného športového podujatia podieľali policajné zložky v pôsobnosti Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline, Leteckého útvaru Ministerstva vnútra SR a Prezídia Policajného zboru.

Policajný zbor zároveň počas obidvoch dní prinášal aktuálne informácie, live videá a fotografie z medzinárodného športového podujatia. Počas trvania medzinárodného športového podujatia polícia nezaznamenala narušenie verejného poriadku ani žiadnu mimoriadnu udalosť, ktorá by narušila priebeh podujatia.

„Ďakujem všetkým policajtkám a policajtom, ktorí sa podieľali na zabezpečení Svetového pohára žien v alpskom lyžovaní ako aj všetkým, ktorí sa pričinili o pokojný priebeh tejto významnej športovej udalosti. Chcem vyzdvihnúť zvolený spôsob organizácie dopravy počas športového podujatia, jeho realizáciu ako aj skutočnosť, že sme nezaznamenali žiadnu dopravnú nehodu,“ vyjadril sa riaditeľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Roman Bilský a na záver dodal, že oceňuje aj disciplinovanosť verejnosti a rešpektovanie pokynov policajtov.

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné: