25. mája 2024

Opitý kamionista narazil do druhého kamióna


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/a/a/aa1cd760-d9fe-4e8a-acef-8f1a2e4521a9/krimi-spravy.sk/web/wp-content/plugins/visual-link-preview/includes/public/class-vlp-link.php on line 176

V pondelok  (23. októbra)  v čase okolo 14.00 hod. došlo na ceste prvej triedy č. 70 v k.ú. obce Párnica (okres Dolný Kubín)  k  dopravnej nehode.


Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že 41 ročný vodič z Ukrajiny  viedol nákladné motorové vozidlo zn. Renault v smere od obce Kraľovany na obec Párnica.

Následne z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel s vozidlom do protismeru, kde došlo k stretu s oproti idúcim nákladným motorovým vozidlom zn. Man. Po  dopravnej nehode sa 41-ročný  muž podrobil dychovej skúške s pozitívnym výsledkom 1,58 mg/l (3,29 promile)  alkoholu vo vydychovanom vzduchu.

U druhého vodiča alkohol vykonanou dychovou skúškou zistený nebol. Pri dopravnej nehode k zraneniu osôb nedošlo. V súvislosti s touto udalosťou už 41 ročný vodič čelí obvineniu z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Ďalšie okolnosti dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Máte pre nás TIP?
Kontakt na redakciu:

redakcia@krimi-spravy.sk

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné: