Študent medicíny dobodal vlastnú rodinu. Brat (†17) útok neprežil, rodičia sú v nemocnici

AKTUALIZOVANÉ

Na sídlisku v Šali došlo v pondelok (27. 11.) ráno k rodinnej tragédii. FOTO: RTVS

Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby vyslalo na základe hovoru na tiesňovú linku tri ambulancie do bytového domu v Šali.


Incident sa stal približne o pol šiestej ráno na sídlisku Veča v byte na štvrtom poschodí, kde bývala štvorčlenná rodina.

Podľa prvotných informácií od záchranárov mali o život prísť traja ľudia. Neskôr počet obetí upresnili – zomreli dvaja ľudia, ďalší dvaja so zraneniami skončili v nemocnici.

Podľa neoficiálnych informácií mal útočiť 23-ročný syn, študent medicíny. Údajne nožom dobodal celú rodinu – rodičov aj mladšieho brata. Rodičia útok prežili, previezli ich do nemocnice s ranami v hrudníku. Ich zdravotný stav nie je momentálne známy.

Mladší, sedemnásťročný brat útočníka, na mieste podľahol bodným zraneniam. Útočník mal následne vyjsť na siedme poschodie paneláka, odkiaľ vyskočil z okna. Pád neprežil.

Podľa susedov aj mestských policajtov išlo o bezproblémovú rodinu. Boli tichí a slušní ľudia, nikto si preto nevie vysvetliť, čo sa skoro ráno mohlo udiať. Do bytu sa pred tromi rokmi mali prisťahovať z Popradu.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár a vyjadrí svoj názor