25. mája 2024

Nezvestné dievča prežilo peklo. Vraj bola Soňa znásilnená!

0

ilustračné logo: KRIMI správy

Bratislavská polícia začala trestné stíhanie vo veci trestného činu znásilnenia v prípade nezvestnosti 22-ročnej Soni Pasuľkovej, ktorú vypátrali dnes o 6:30 v blízkosti nemocnice Antolská v Petržalke.

Ako informuje bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, prípad si prevzal krajský vyšetrovateľ. Nezvestnosť mladej ženy oznámili v nedeľu 10. septembra a pátrali po nej celú noc, až do dnešného rána.

 

Zmiznutie nahlásila v nedeľu (10. 9.) večer mama mladej Bratislavčanky. Soňa zmizla približne o pol štvrtej nadránom. Domov ale už nedorazila. Vystúpila na zastávke 150 metrov od miesta, kde bývala.


Podľa kamerových záznamov mladá Bratislavčanka nastúpila 3. 35 h na Zochovej ulici, prešla tri zastávky na Záporožskú v Petržalke, kde vystúpila 3. 40 h, približne 150 metrov od miesta, kde bývala. Pre TV Markíza to uviedol jej priateľ. Soňa mala mať v pondelok (11. 9.) podľa priateľa promócie.

Prípad prevzal vyšetrovateľ krajskej kriminálky.

Našli ju v bezvedomí a intoxikovanú

Podľa informácií TV Markíza mladé dievča našli ležať o 6. 30 h na zemi pred nemocnicou v Petržalke. Mala zranenia po celom tele vrátane rezných rán a bola v bezvedomí. Polícia aktuálne zisťuje, ako sa tam dostala.

Zdroje nám tiež potvrdili informáciu, že bola intoxikovaná. Lekári jej momentálne robia komplexné vyšetrenia.

V prípade je však stále veľa otáznikov.

Máte pre nás TIP?
Kontakt na redakciu:

redakcia@krimi-spravy.sk

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *