18. júna 2024

Nebezpečný úchyl obťažuje ženy!

KOŠICE – Na nebezpečného úchyláka ostatné ženy prostredníctvom sociálnych sietí varuje vystrašená Jana. So svojou nepríjemnou skúsenosťou sa okamžite podelila aj s ostatnými.

Snažil sa ju chytiť, ale našťastie vyviazla bez následkov. Podľa komentárov to nie je prvé jeho vyčíňanie. Riešili ho už aj pri škole.

Vystrešená Jana mala veľmi nepríjemný zážitok, s ktorým sa podelila na sociálnych sieťach v pondelok 03. júla 2023. Ostatné ženy upozorňuje na nebezpečného “úchyláka”, ktorý sa má pohybovať v Košiciach v oblasti medzi Hlávnou poštou, Kuzmanyho, Vojenskou, Zadielskou a za obchodným domom Fresh Lipa.

Jana opisuje svoju desivú skúsenosť, ktorá ju nesmierne vystrašila: “Prenasledoval ma. Snažil sa ma chytiť. Vďaka zachovaniu chladnej hlavy a duchaprítomnosti, som vyviazla bez fyzického zranenia.” V danej lokalite sa zrejme vyskytuje častejśie alebo bude domáci, ako neskôr dodáva: “Oblasť zrejme dobre pozná, lebo stihol utiecť a ukryť sa pred hliadkami PMJ.”

Napriek strachu a šoku si Jana stihla zapamätať aj jeho zovnajšok, čo môže pomôcť aj ostatným. Treba sa vyhýbať mužovi, ktorý je: “oblečený celý v čiernom oblečení väčšej veľkosti. Má čierne tepláky, mikinu s kapucňou cez hlavu, čiernu šatku cez ústa a nos!” Počas incidentu mu šatka spadla, a tak stihla vidieť časť jeho tváre. “Je bez brady a fúzov aktuálne. Vek okolo 35 a výška cca 180 cm,” dodáva Jana.

Príspevok je varovaním pre ostatné ženy, ktoré by sa mohli stať jeho potencionálnymi obeťami: “Ak ho uvidíte a prenasleduje vás, hneď volajte políciu.” Janu pravdepodobne sledoval dlhšiu dobu a nevzdával sa, pretože k svojmu upozorneniu dodáva: “Ak odíde, zostaňte v strehu. POZOR! Pravdepodobne sa za vami vráti a pokračuje ďalej! Zdieľajte, aby sa čo najviac žien o ňom dozvedelo a neprišli s ním do styku.” Mnohé ženy žiadajú ešte viac detailov. Lenka píše: “V akých hodinách to bolo? Či úraduje skôr po zotmení alebo nemá problém ani za bieleho dňa?”

Zdroj: Zregionu

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné: