18. júna 2024

Nahý muž v meste strelil policajtovi facku

Nahý mladý muž v noci pobehoval po ulici v centre Nitry. Keď situáciu prišla riešiť hliadka mestskej polície, exibicionista napadol muža zákona a dal mu facku. Ten mu ju opätoval. 

K incidentu došlo v noci z piatka na sobotu na Mostnej ulici v Nitre. Ide o rušnú ulicu, ktorá je známa množstvom barov a diskoték. Muž, ktorý pobehoval po meste nahý, má podľa medializovaných informácií tridsať rokov.

Ako zachytáva video, naháč sa najprv prechádza na verejnosti. Keď ho zastihnú mestskí policajti, dá jednému facku, on mu ju vráti. Následne nahý muž dostane niekoľko buchnátov do chrbta, po ktorých si kľakne na chodník.

Incident potvrdil náčelník Erik Duchoň pre SME. Hovorí o trestnom čine výtržníctva a podozrení zo spáchania útoku na verejného činiteľa. „Na miesto bola privolaná sanitka, ktorú aj on žiadal, hovoril, že je psychicky chorý,“ dodal Duchoň. Prípad už rieši aj štátna polícia. „Polícia sa situáciou zaoberá a vec preveruje ako podozrenie z trestného činu výtržníctva a útoku na verejného činiteľa,“ uviedla nitrianska krajská policajná hovorkyňa Viktória Borloková.

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *