22. júna 2024

Na matku vytiahol najväčší nôž, ktorý mal v kuchyni

⇒ HANDLOVÁ ⇐

K rodinnej dráme došlo v Handlovej v sobotu popoludní. V rodinnom dome najskôr začal syn svojej matke vulgárne nadávať a následne odišiel do miestnej krčmy.

Po jeho návrate domov žena zacítila smrad a uvidela dym na dvore. Išla sa preto pozrieť, čo horí. Jej syn na dvore zapálil periny, ktoré svojpomocne uhasila. Následne išla za synom do kuchyne a snažila sa mu dohovoriť.

Ten ako stál pri kuchynskej linke vytiahol najväčší kuchynský nôž, s ktorým si začal natierať chlieb a popritom  mal matke povedať: ,,Polámem Ti nohy, zabijem Ťa a podpálim Ťa tiež“ a naznačoval s nožom ako keby zabitie trhanými pohybmi smerom od seba.

Po týchto vyhrážkach žena vybehla z domu, lebo mala strach o svoj život a zdravie. Obávala sa vrátiť domov a preto požiadala políciu o pomoc. Polícia na mieste muža obmedzila na osobnej slobode.

Po zadržaní bol umiestnený v cele policajného zaistenia. Polícia v Handlovej voči 34 – ročnému mužovi vzniesla obvinenie z prečinu Nebezpečné vyhrážanie. Zároveň podala podnet na jeho väzobné trestné stíhanie.

V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na 6 mesiacov až 3 roky.

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *