25. mája 2024

Muž v obchodnom dome napadol štyroch ľudí!

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU – Policajti obvinili 25-ročného muža z prečinu výtržníctva.

Obvinený mal v obchodnom dome v Bánovciach nad Bebravou pod vplyvom alkoholu bezdôvodne napadnúť štyroch ľudí. Informovala o tom v utorok na sociálnej sieti trenčianska krajská polícia.  

Obvinený mal fyzicky napadnúť 59-ročnú ženu, 18-ročné dievča, 19-ročného muža a 53-ročného muža, ktorý utrpel zranenia tváre v oblasti nosa s doposiaľ nezistenou dobou liečby. “Zamestnanci obchodného domu ihneď privolali na miesto políciu, avšak obvinený z miesta pred príchodom hliadky ušiel,” uviedli policajti.

Policajná hliadka začala po mužovi okamžite pátrať, spozorovala ho na ulici Záfortňa, kde sa dal na útek. “Policajti ho dobehli a keďže bol agresívny i voči nim a kládol aktívny odpor, za použitia donucovacích prostriedkov ho spacifikovali a obmedzili na osobnej slobode,” doplnila polícia.

Policajti mu po zadržaní vykonali dychovú skúšku, ktorá skončila s výsledkom 1,46 promile alkoholu. “Muž motív svojho konania  počas celého trestného konania nevysvetlil. Polícia podala podnet na jeho vzatie do väzby. O tom, či bude stíhaný väzobne, rozhodne v najbližších hodinách súd,” dodali policajti.

Máte pre nás TIP?
Kontakt na redakciu:

redakcia@krimi-spravy.sk

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné: