22. júna 2024

Muž napadol deti na ihrisku bejzbalovou palicou

ilustračné foto

ilustračné foto

Na sídlisku Juh v Trenčíne sa odohral nebezpečný incident, pri ktorom starší muž zaskočil dvoch 11-ročných chlapcov nečakaným útokom.

Podľa svedectva prítomných na ihrisku Západná 5 mal muž pravdepodobne problém so zvukom, ktorý vznikal pri odrážaní lopty od mantinelu bránky.

Bez akejkoľvek predchádzajúcej slovnej výzvy či varovania sa rozhodol napadnúť chlapcov bejzbalovou palicou, ktorou ich bil po nohách.

„Napadnutý bol môj syn s kamarátom. Našťastie, okrem modrín a pocitu krivdy im nič nie je. Muž potom odišiel do blízkeho paneláku a chlapci ušli s plačom domov. Týmto chcem len upozorniť rodičov detí, ktoré sa tam chodia hrávať, nech zvýšia pozornosť. A pokiaľ niekto niečo zahliadol, prosím, dajte vedieť,“ uviedla na sociálnej sieti Katarína N., matka jedného z chlapcov.

K nepríjemnému incidentu privolali aj mestskú políciu (MsP). Vzhľadom k tomu, že išlo o maloleté chránené osoby, boli prítomní rodičia poučení, aby s deťmi absolvovali ošetrenie a následne podali oznámenie na Obvodnom oddelení PZ SR Trenčín.

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *