Motorkári sa chválili jazdou v Súľovských vrchoch, teraz po nich pátrajú policajti

Poznáte týchto motorkárov? Volajte políciu na čísle 158. FOTO: polícia

Enviropolicajti oddelenia Žilina žiadajú verejnosť o pomoc pri stotožnení vlastníka motocykla s nápisom „Každý trestný čin, nie je bez príčin“ na riadidlách motocykla, ako aj dvoch motorkárov, prípadne predmetnej lokality v Súľovských vrchoch.

Hovorkyňa Prezídia policajného zboru, Denisa Bárdyová, informovala média o tom, že enviropolicajti oddelenia Žilina žiadajú verejnosť o pomoc pri stotožnení vlastníka motocykla s nápisom „Každý trestný čin, nie je bez príčin“ na riadidlách motocykla.

„Nestotožnení páchatelia bez príslušných povolení jazdili na terénnych motocykloch v Súľovských vrchoch, pričom najmenej jeden z nich sa pohyboval aj po hrebeňovej časti Súľovských vrchov v blízkosti značeného turistického chodníka. Je to oblasť, kde v zmysle zákona o ochrane prírody a krajiny, platí 3. stupeň ochrany,“ doplnila.

Dodala, že motorkári jazdili aj v lese, mimo vyznačených ciest, v lokalite Súľovských vrchov. Ak máte akékoľvek informácie, ktoré by viedli k odhaleniu páchateľov, zavolajte na číslo 158 alebo napíšte na mail: enviropolicia@minv.sk.

Pozrite si video:

Môže sa Vám ešte páčiť...

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.