25. mája 2024

Mladíka našli mŕtveho v detskej izbe!

ilustračné foto:. Zdroj: Ján Zemiar


Obrovské  nešťastie sa stalo v rodine z Nových Zámkov. V jednom z bytových domov na sídlisku Juh na Jazdeckej ulici došlo k výbuchu.


V byte sa podľa svedkov nachádzal iba mladík. Jeho mama a hluchonemá sestra sa našťastie v byte v tom čase nenachádzali. On však také šťastie nemal. Záchranári a hasiči, ktorí prišli na miesto nešťastia, mu už nedokázali pomôcť.

Tragédia, ktorá sa stala včera v dopoludňajších hodinách si vyžiadala jednu obeť. Iba 18-ročný Nicolas požiar neprežil. Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR uvádza: „vyslali sme posádky rýchlej zdravotnej pomoci aj vrtuľníkovú záchrannú zdravotnú službu. Záchranári na mieste zahájili resuscitáciu 18-ročného muža, no pacientovi už žiaľ nedokázali pomôcť.“

Chlapcovi už nedokázali pomôcť

„Dostali sme oznámenie o 13.40 hod. Na mieste horel byt na prvom poschodí, dostali sme sa tam dverami a oknom. Vnútri sme našli telo mladého muža, ktorému sme my aj privolaní záchranári podávali prvú pomoc, žiaľ, neúspešne,“ uviedli hasiči pre Nový Čas.

Ako uvádza portál, Nicolasova mama (57) Zlatica sa po príchode na miesto nehody pred vchodom zrútila. Museli ju transportovať do nemocnice. „Pacientka bola vyšetrená na urgentnom príjme. Bola jej podaná liečba, hospitalizácia nebola potrebná,“ potvrdil Ján Baček, hovorca nemocnice.

Jeho sestra Kristína je z obrovského nešťastia stále ešte v šoku. „Prišla som domov a byt bol zhorený. Môj brat je doma, neviem, čo sa stalo. Mamina je v robote, ešte mám doma aj kocúra. Brat mal chrípku, preto bol doma. Keď som dorazila domov z roboty, videla som, že horí môj byt,“ reagovala nevlastná sestra obete Kristína.

Mal vraj psychické problémy

Viac o stave tínedžera prezradili susedia. „Mal vraj psychické problémy. V poslednom čase sa správal čudne, teraz bol doma, lebo bol chorý. Bral aj nejaké lieky, už ani von veľmi nechodil a dlhšie sme ho nevideli,“ prezradili zhrozené susedy.

“Polícia v Nových Zámkoch začala v danej veci trestné stíhanie pre trestný čin všeobecného ohrozenia a trestný čin usmrtenia,” informovala Viktória Borloková, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre.

Máte pre nás TIP?
Kontakt na redakciu:

redakcia@krimi-spravy.sk

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné: