18. júna 2024

Hrozné, čo urobila matka vlastným deťom

ilustračné foto: pixabay

Polícia na bežnej obchôdzke mestom narazila na niečo, čo ich okamžite postavilo zo stoličiek. Príslušníkov zaujalo jedno auto, na ktorom niečo nebolo v poriadku. V momente, keď nazreli dnu, zalarmovali posily.


Ako píše portál Abc News, Jamie Leigh Gunn je 33-ročná mamička dvoch malých detí. Za svoj život si však už prešla všeličím, svoje o tom vie najmä polícia. Jej kriminálna minulosť pozostáva z pohŕdania súdom, falšovania, držania drogového príslušenstva a šoférovania bez vodičského preukazu. Z početných prehreškov sa však očividne nepoučila. Na konto jej totiž pribudol ďalší problém.

Jamie si rada užíva život, no občas zabudne na to, že je matkou 2-ročného a 8-mesačného dieťaťa. Podobne tomu bolo aj pred pár dňami, kedy si spolu so svojimi ratolesťami a priateľom vyšla do mesta. Svoje SUV nechala zaparkované za barom v západnom Melbourne na Floride. To si však krátko na to všimla policajná hliadka, ktorá sa ju okamžite rozhodla vyhľadať.

Mladá žena s priateľom išli do baru avšak deti nechali v naštartovanom aute pred budovou. „Dvere do vozidla boli odomknuté a vozidlo bežalo,“ uviedlo policajné oddelenie vo vyhlásení, v ktorom podrobne opísalo incident. Detičky si síce spokojne spali na zadnom sedadle a nič vážne sa nestalo, ale celé to mohlo dopadnúť zle. Vyšetrovanie dokázalo, že ostali bez dozoru približne 20 minút, zatiaľ čo sa dvojica bavila v podniku.

Políciu zarazil aj fakt, že žena sa najprv začala zaujímať o to, či jej hrozí väzenie, nie o bezpečnosť svojich detí. Na mieste bola zatknutá a obvinená zo zanedbávania starostlivosti. Následne ju previezli do väzby s možnosťou prepustenia na kauciu v hodnote 15 000 dolárov. Jej ratolesti sú medzitým u rodinného príslušníka. Prípadom sa ďalej bude zaoberať ministerstvo pre deti a rodiny.

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné: