Hrôza: Voda vyplavila telo malého dieťaťa bez hlavy

ilustračné foto: pixabay

ilustračné foto: pixabay

ŠPANIELSKO – Hrozivý nález našla upratovačka. Keď zbadala telo dieťaťa bez hlavy, ihneď kontaktovala svojho nadriadeného.

O udalosti informuje portál Daily Mail. Nebohé maloleté dieťa by mal mať okolo dvoch až troch rokov, uvádza denník Daily Mail. Záchranné zložky sa po oznámení ponáhľali na miesto incidentu. Telo, ktorému chýba niekoľko častí tela, ako aj hlava, a o ktorom sa predpokladá, že ho vyplavila voda na pláž, bolo v štádiu rozkladu.

Príslušníci civilnej stráže oblasť uzavreli a presunuli miestnych obyvateľov a dovolenkárov na iné pláže. Následne začali zbierať dôkazy, kým vyšetrujúci sudca povolil odstránenie tela.

Radnica na Twitteri uviedla: „Informujeme vás, že dnes ráno sa na pobreží na pláži Costa Dorada našlo telo dvoj- až trojročného dieťaťa.“ Starosta povedal, že pracovník rady videl dieťa ležať tvárou nahor, čo spočiatku vyvolávalo dojem, že ide o bábiku. „Nemá na sebe vhodné oblečenie na pobyt na pláži,“ dodal starosta a vysvetlil, že dieťa malo oblečené body, teplákovú súpravu a bundu.

Môže sa Vám ešte páčiť...