Dvojnásobný majster sveta zrazil svoju manželku

Bývalého profesionálneho cyklistu a dvojnásobného majstra sveta v časovke Rohana Dennisa obvinili zo zapríčinenia smrti manželky nebezpečnou jazdou.

FOTO: archív rodiny

17:30

Bývalý cyklista tímov BMC Racing, Bahrain-Merida, Ineos či Jumbo-Visma, bol obvinený zo smrti svojej manželky Melissy Dennis. Australian Broadcasting Corporation informovala, že na predmestí Adelaide v Medindie boli privolané miestne pohotovostné služby po správe že vodič zrazil ženu.

Po príchode na miesto zažili záchranári šok. Dennisova manželka utrpela vážne zranenia a bola prevezená do nemocnice Royal Adelaide, avšak devastačným zraneniam podľahla. Mala 32 rokov a dve deti. Dennisove deti vraj bolo počuť, ako plačú, kým opustili dom. Spolu s cyklistom odišli v aute.

Dennis (Hoskins za slobodna) bola tiež veľmi úspešnou profesionálnou cyklistkou, vyhrávala tituly a podujatia na ceste aj na dráhe. V roku 2015 sa stala majsterkou sveta ako členka austrálskeho družstva v stíhacích pretekoch. Rovnako krajinu reprezentovala na olympijských hrách. Rohan Dennis sa má 13. marca dostaviť na Magistrátny súd v Adelaide, kde bude čeliť svojim obvineniam.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.