25. mája 2024

Dve nehody za jeden deň. Diaľnica je pre nehodu neprejazdná

BRATISLAVA – Diaľnica D2 v smere do Českej republiky je neprejazdná. Dôvodom je dopravná nehoda, ktorá sa stala v blízkosti výjazdu z diaľnice na Kúty.

Krátko pred 10.20 h sme prijali informáciu o zrážke na diaľnici D2 v smere do Českej republiky. K tejto došlo v úseku 1,6 kilometra diaľnice v smere do Českej republiky, v blízkosti výjazdu z diaľnice na Kúty. Podľa doterajších informácií malo dôjsť k zrážke troch nákladných motorových vozidiel so zahraničnými EČV.

Policajti podľa jeho slov na mieste aktuálne vykonávajú potrebné úkony. Podľa prvotných informácií mal 20-ročný vodič na menšom nákladnom aute Fiat Ducato, z doposiaľ nezistených príčin, zozadu naraziť do pred ním idúceho nákladného vozidla. Pri nehode sa vážne zranil mladík a jeho 42-ročný spolujazdec, ktorý žiaľ na mieste svojim zraneniam podľahol. Mladého vodiča dodávky museli letecky transportovať do nemocnice.

Vodičov polícia vyzýva aby sa na mieste riadili pokynmi polície a zvýšili svoju opatrnosť. Na diaľnici D2 došlo dnes ráno tiež k zrážke dodávky a nákladného auta.

Máte pre nás TIP?
Kontakt na redakciu:

redakcia@krimi-spravy.sk

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné: