Desivý nález. V jednom z domov našli ľudské ostatky

FOTO: KRIMI správy, polícia

Policajti, technik aj obhliadajúci lekár. To je zloženie výjazdu, ktorý zamieril do obce v okrese Medzilaborce. V jednom z domov našli ľudské ostatky. Príčina smrti je nateraz neznáma a jasné nie je ani to, komu patria. Policajti však majú indície.


Bolo krátko predpoludním, keď do obce Svetlice v okrese Medzilaborce vyrazili policajti. Zaujímal ich dom, v ktorom býva starší muž. Podľa susedov nebolo ničím nezvyčajným, keď ho dlhšiu dobu nebolo vídať.

Žil síce samotársky, no nie tak, aby o ňom zmienku nemali ani príbuzní. Práve im bolo podozrivé, že sa s ním dlhší čas nevedia spojiť. Po prvotných úkonoch na miesto zamieril aj kriminalistický technik a tie obhliadajúci lekár. „V jednej z izieb v dome boli nájdené kostrové ostatky. Išlo pravdepodobne o 76-ročného muža,“ informovala Jana Ligdayová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove.

Koškovskí policajti v prípade začali trestné stíhanie pre usmrtenie. Budú zisťovať, čo sa pod smrť zatiaľ neznámej osoby podpísalo. „Presná príčina smrti bude známa z nariadenej súdno-lekárskej pitvy,“ doplnila Ligdayová. Znalci budú zisťovať aj to, či nebohým je naozaj majiteľ domu. „Prebehne znalecké skúmanie,“ potvrdila Ligdayová.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.