18. júna 2024

Brutálna vražda v Bratislave. Žena mala mať vyrezané srdce a orgány hodené vo vedre

FOTO: TV JOJ

12:20

Podľa informácií TV JOJ je žena slovenského pôvodu. Jej telo mali nájsť v hrozivom stave. Podľa informácií TV JOJ mala byť žena rozrezaná. Vedľa seba na zemi malo byť položené vedro s jej orgánmi. Vedľa tela ležalo vyrezané srdce. Mala mať rozrezané ľavé líce, hrudník a stehno. Telo malo byť zakryté dekou, na ktorej sa mal nachádzať britský pas.

„Dnes v popoludňajších hodinách sme prijali na operačné stredisko Záchrannej zdravotnej služby hlásenie polície ohľadom nálezu mŕtveho ženského tela vo veku 48 rokov na Prievozskej ulici. Na miesto sme vyslali obhliadajúceho lekára,“ uviedol MUDr. Martin Balko, lekár OS ZZS.

Podľa susedov sa daná žena volá Patrícia. Opísali ju ako veľmi milú ženu vždy ochotnú pomôcť, ktorá ale mala sklony k alkoholizmu. Podľa susedov mal byť jej partner na ňu často agresívny a vyhrážal sa jej. „Bližšie informácie poskytneme, keď to situácia vo vyšetrovaní umožní,“ uviedli policajti.

Podľa informácií TV JOJ priateľ zavraždenej poslal svojej príbuznej SMS správu, že sa ide zabiť. Ta zalarmovala políciu. Hliadka prišla do bytu, v ktorom našli zavraždenú Patríciu. Policajti po ňom pátrajú. Vyšetrovatelia prezerajú záznamy z pumpy a z okolia. Byt strážia policajti a vnútri sú kriminalistickí technici.

V súvislosti s týmto prípadom hľadajú bratislavskí policajti 47-ročného Jozefa Hanuska z Bratislavy. S prosbou sa obracajú aj na verejnosť.

Dostávajte najdôležitejšie udalosti dňa mailom, aby vám neuniklo nič podstatné: